Azərbaycan ötən il Suriyaya 120 mln. dollarlıq qaz ixrac edib
2025-ci ildə Azərbaycandan Suriya Ərəb Respublikasına 120.1 milyon ABŞ dolları dəyərində 350 milyon
Azərbaycan ötən ay 3 milyon tona yaxın neft ixrac edib
Azərbaycan 2026-cı ilin yanvar ayında 1 milyard 238 milyon 82 min ABŞ dolları dəyərində 2 milyon 642 min 930 ton neft ixrac edib.
S&P “Kapital Bank”ın reytinqini təsdiqləyib, proqnozu “müsbət” saxlayıb
“S&P Global Ratings” “Kapital Bank”ın kredit reytinqini təsdiqləyib və bank üzrə proqnozu “müsbət” səviyyədə saxlayıb.
Agentlik Kapital Bankın uzun və qısamüddətli emitent kredit reytinqlərini “BB-/B” səviyyəsində təsdiqləyib və proqnozun “müsbət” olduğunu bildirib.
“Kontakt”ın əfsanəvi kampaniyası 100 000 AZN-dək uduşla geri döndü
“Kontakt” mağazalar şəbəkəsi müştərilərinə tarixinin ən böyük pul mükafatını – 100 000 AZN-dək uduş imkanı təqdim edir. Hər kəsi sevindirməyi hədəfləyən “Kontakt” oyunun qaydalarını müştərilərin xeyrinə dəyişdi. İndi atmaq istədiyiniz qoşanı özünüz seçirsiniz və böyük mükafata aparan yolu özünüz müəyyənləşdirirsiniz.
Kreditlərini Unibanka gətir, 7 %-dək endirim əldə et!
Aylıq kredit ödənişlərinizi azaltmaq istəyisinizsə, “Unibank”ın yeni kampaniyası sizin üçündür. İndi digər banklardakı kreditlərinizi “Unibank”a gətirərək, illik faiz dərəcəsinə 7 %-dək endirim əldə edə bilərsiniz. Kampaniya fevralın sonunadək davam edəcək.