Kurs 11.01.2017 | Banco.az

Kurs 11.01.2017

1SGD - Sinqapur dolları1.2362-0.0014
100JPY - Yapon yeni1.5286-0.008
1SAR - Səudiyyə Ərəbistanı rialı0.473-0.0001
1ARS - Argentina pesosu0.1120.0003
1EUR - Avro1.8719-0.0105
1AED - BƏƏ dirhəmi0.4830
100IRR - İran rialı0.00450
100KRW - Cənubi Korea vonu0.14880.0005
1RUB - Rusiya rublu0.0295-0.0001
1CZK - Çexiya kronu0.0693-0.0004
1NOK - Norveç kronu0.2062-0.0021
1GBP - İngilis funt sterlinqi2.15750.0022
1EGP - Misir funtu0.0948-0.0018
1KWD - Küveyt dinarı5.80220.0032
1KZT - Qazaxıstan tengəsi0.00530
1SEK - İsveç kronu0.1953-0.0014
100IDR - İndoneziya rupiası0.01330
1KGS - Qırğız somu0.02560.0001
1DKK - Danimarka kronu0.2518-0.0014
1MDL - Moldova leyi0.0883-0.0001
1HKD - Honq Konq dolları0.22880
1SDR2.38810.0036
1AUD - Avstraliya dolları1.30940.0009
1BRL - Braziliya rialı0.55520.0002
1UAH - Ukrayna qrivnası0.0653-0.0005
1ZAR - Cənubi Afrika randı0.1289-0.0014
1USD - ABŞ dolları1.77420
1MXN - Meksika pesosu0.0814-0.0015
1TMT - Yeni türkmən manatı0.50770.0001
1GEL - Gürcü larisi0.64720.0003
1TJS - Tacik somonisi0.22510.0002
1ILS - İsrail şekeli0.4613-0.0004
1TRY - Türk lirəsi0.4648-0.0128
100LBP - Livan funtu0.11770
1NZD - Yeni Zelandiya dolları1.2403-0.0073
1PLN - Polşa zlotası0.4286-0.0009
1CNY - Çin yuanı0.25620
1INR - Hindistan rupisi0.026-0.0001
1CAD - Kanada dolları1.3395-0.0031
100UZS - Özbək somu0.0547-0.0007
1CHF - İsveçrə frankı1.7442-0.0083